Art Burgos Hotel

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Art Burgos Hotel
$$$$

Beschrijving

Het Art Burgos Hotel met 3 sterren ligt op afstand van ongeveer 3 km van de Miraflores Charterhouse en beschikt over Wi-Fi in de hele accommodatie. Het pension beschikt over een openbare parkeergelegenheid in de buurt.

Locatie

Dit pand in Burgo is gelegen op enkele minuten rijden van het Art Center Caja de Burgos. Het stadscentrum van Burgo is te voet binnen 5 minuten te bereiken. Dit hotel ligt op 20-minuten loopafstand van Koninklijke Abdij van Las Huelgas.

De bushalte San Gil 5 is gelegen in de buurt van Art Burgos Hotel met 9 kamers.

Kamers

Sommige units beschikken over zowel privébadkamers als ook een balkon, een flatscreen TV en airconditioning. Ze zijn uitgerust met parket vloeren, geluiddichte ramen.

Eten en Drinken

Casa Ojeda verwent u met Europese keuken en ligt binnen 6 minuten lopen van dit hotel in Burgo.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 14:00-23:59
tot 12:00
Voorzieningen
Openbaar parkeren is mogelijk in de buurt tegen EUR 18 per dag.
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Gebouw
Aantal kamers:9
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Deluxe Double Kamer
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed2 enkele bedden
  • Douche
  • Verwarming

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Wifi

WiFi

Parkeerplaats

EUR 18 per dag

Bagageopslag
24 uursservices
TV

Flat-screen TV

Check-in/ Check-out

Versneld in- en uitchecken

VIP in- en uitchecken

Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan

Roken niet toegestaan

Roken is niet toegestaan

Kamerfaciliteiten

  • Verwarming

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Media

  • Flat-screen TV

Kamerdecoratie

  • Parketvloer
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Art Burgos Hotel

💵 Laagste kamerprijs 41 €
📏 Afstand tot het centrum 400 m
🗺️ Locatie beoordeling 9.8
✈️ Afstand tot de luchthaven 8.1 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Luchthaven Burgos, RGS

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
Calle De Fernando 3' El Santo 1, Burgo, Spanje, 09003
Kaartweergave
Calle De Fernando 3' El Santo 1, Burgo, Spanje, 09003
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
Museum
Casa del Cordón
310 m
Calle San Esteban s/n
Iglesia de San Esteban
180 m
Plein
Plaza del Mio Cid
350 m
Calle Fernan Gonzalez 58
Escalera dorada
210 m
Calle San Esteban
Mirador Del Castillo
310 m
Plaza del Rey San Fernando s/n
Cimborrio
250 m
Plaza de Santa Maria 1
Papamoscas
270 m
El cementerio de Burgos
Tumba de Felix Rodriguez de la Fuente
290 m
Plein
Plaza Mayor
170 m
Kerk
Santa Gadea
410 m
Kerk
Iglesia de San Nicolás de Bari
110 m
Kerk
Capilla de Los Condestables
170 m
Travesia del Mercado
Museo del Libro Fadrique de Basilea
240 m
Plaza de Santa Maria s/n
Museo Catedralico de Burgos
280 m
Kerk
Abbey of Santo Domingo de Silos
290 m
Plein
Plaza de Santa María
280 m
Plaza Alonso Martinez s/n
Museo Histórico Militar de Burgos
290 m
Brug
Puente de Santa María
330 m
Calle de Calera 25
Museum van Burgos
520 m
Kerk
San Lemes Church
600 m
Restaurant
Taperia Royal
160 m
Restaurant
Los Bizcochos de Carol
140 m
Restaurant
La Mejillonera
260 m
Restaurant
Cafe Latino
240 m
Restaurant
100 Montaditos
170 m
Restaurant
Los Toneles Bar Parrilla Burgos
210 m
Restaurant
Bocaditos Pinchos
180 m
Restaurant
El Horno
230 m
Restaurant
Meson El Avellano
190 m

Beoordelingen van Art Burgos Hotel

7.5 /10
Heel goed
1674 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Beoordelingen van onze gastenSchrijf een beoordeling
  • W
    Willem
    Nederland
    Heeft een recensie op 07 dec geschreven
    Perfect
    9.0

    Het bed was comfortabel en de kamer had een geweldig decor. Rewritten: De bedden waren comfortabel en de kamer had een fantastische uitstraling.

  • W
    Willem
    Nederland
    Heeft een recensie op 06 dec geschreven
    Heel goed
    7.0

    De kamers waren stijlvol en functioneel met een comfortabel bed, een moderne badkamer

  • J
    Jan
    Nederland
    Heeft een recensie op 06 dec geschreven
    Heel goed
    7.0

    De kamer was nieuw met een zeer schoon bed en moderne badkamer.

  • J
    Jan
    Nederland
    Heeft een recensie op 04 dec geschreven
    Goed
    6.0

    Het verblijf was geweldig. Geweldige prijs-kwaliteitverhouding, m'n kamer was groot, personeel was behulpzaam. Had moderne voorzieningen. De locatie was goed en geweldig, op slechts een korte loopafstand van het Museum van Burgos. En niet heel ver van restaurants, winkels, bars en restaurants en de bars.

    Ik vond de omgeving niet leuk, het was er zeer luidruchtig.

  • K
    Karel
    Nederland
    Heeft een recensie op 01 dec geschreven
    Heel goed
    7.4

    Luchtige en zeer ruime kamers met moderne badkamer werden aan ons aangeboden. De locatie van het hotel vond ik geweldig, dichtbij het busstation.

  • S
    Solomon
    Nederland
    Heeft een recensie op 30 okt geschreven
    Goed
    6.6

    Dit is een zeer comfortabele plek met gastvrije en luchtige wooneenheden, een geweldige ervaring en inrichting.

  • J
    John
    Nederland
    Heeft een recensie op 05 okt geschreven
    Geweldig
    8.2

    De kamer was onderdeel van een prachtig gerenoveerd appartement met een minimalistische inrichting, perfect voor een kort verblijf. De locatie was ideaal, direct aan de drukke straat en het voetgangersgebied. De kamer opende naar een levendige omgeving. Gelukkig was het hotel vlakbij het Camino-pad en kwamen we voor een goede prijs. We hoefden alleen maar een hek door en met een pincode naar binnen. We konden parkeren op een nabijgelegen parkeerterrein.

    Helaas was de locatie niet bereikbaar met de auto en we kwamen er pas na een uur achter. Geen receptie en veel lawaai tot diep in de nacht.

  • H
    Hendrik
    Nederland
    Heeft een recensie op 25 sept geschreven
    Geweldig
    8.4

    geweldig verblijf in burgo! mooie kamer in een prachtig gerenoveerd appartement. minimalistische inrichting en perfect voor een kort verblijf. locatie is top! wel even door het hek rijden en inspreken dat je voor het hotel komt. parkeren kan op een parkeerterrein vlakbij. art heeft mijn verwachtingen overtroffen tijdens dit langere verblijf.

    lawaaiige straat

  • P
    Paulus
    Nederland
    Heeft een recensie op 24 sept geschreven
    Geweldig
    8.0

    De nieuwe kamers met comfortabele bedden en moderne badkamers waren schoon. De centrale locatie was handig, dicht bij het centrum van Burgos, winkels, bars en restaurants.

  • M
    Maximilian
    Nederland
    Heeft een recensie op 21 sept geschreven
    Geweldig
    8.6

    Wat hebben wij genoten van ons romantisch uitje! De kamer van dit hotel was onderdeel van een prachtig verbouwd appartement. De minimalistische inrichting gaf een moderne en stijlvolle sfeer. Perfect voor een kort verblijf. Gelukkig was de locatie van het hotel ideaal. Een toplocatie, midden in de stad, waar alles op loopafstand te bereiken was. Gelukkig was er een parkeerterrein dichtbij waar we onze auto veilig konden parkeren.

    Helaas waren er wel een paar minpuntjes. We hadden niet van tevoren geweten dat het hotel niet bereikbaar was met de auto.

  • D
    Dionys
    Nederland
    Heeft een recensie op 22 aug geschreven
    Goed
    6.0

    De kamers zijn rustig, fris en comfortabel met een modern uitgeruste badkamer en openbare parkeergelegenheid en dit verblijf is gemakkelijk te vinden in het centrum.

  • F
    Franciscus
    Nederland
    Heeft een recensie op 22 jun geschreven
    Perfect
    9.4

    Het was perfect voor een kort verblijf en de locatie was geweldig, heel dichtbij de oude stad en de kathedraal. Gelukkig was het natuurlijk nog eens betaalbaar en paste het binnen mijn budget. De kamer was mooi en schoon en het bed was comfortabel.

    Alles was in orde, geen klachten.

  • K
    Koen
    Nederland
    Heeft een recensie op 06 jun geschreven
    Perfect
    9.8

    De kamer was een onderdeel van een mooi verbouwd appartement met een minimalistische inrichting. Het was perfect voor een kort verblijf en had een zeer moderne uitstraling op een goede locatie. Gelukkig was het hotel erg centraal gelegen, waardoor je gemakkelijk bij veel bezienswaardigheden in de stad kon komen. Gelukkig de prijs-kwaliteitverhouding was uitstekend en de basisvoorzieningen waren prima in orde. Het comfortabele bed zorgde ervoor dat ik goed heb geslapen tijdens mijn verblijf.

    Alles was oké.

  • J
    Jesper
    Nederland
    Heeft een recensie op 05 jun geschreven
    Perfect
    9.0

    De locatie van dit hotel is geweldig, zo dichtbij de oude stad en de kathedraal. Het was perfect voor een kort verblijf.

    Alles was oké.

  • A
    Abraham
    Nederland
    Heeft een recensie op 11 mei geschreven
    Geweldig
    8.0

    Rustige kamers met moderne badkamers en comfortabele bedden. De locatie in het oude stadscentrum is geweldig en heel tof! 🏙️

Veelgestelde vragen over Art Burgos

Hoe ver is Art Burgos Hotel van het stadscentrum?
Het stadscentrum van Burgo is bereikbaar binnen een 5-minuten lopen vanaf Art Burgos Hotel.
Welke bezienswaardigheden kan ik in de omgeving van 3-sterren Art Burgos Hotel hotel bezoeken?
Als u in 3-sterren Art Burgos Hotel hotel verblijft, kunt u de belangrijkste bezienswaardigheden van Burgo, Kerk La Merced en Koninklijke Abdij van Las Huelgas, op respectievelijk 10 en 20 minuten te voet niet missen.
Is er een parkeerplaats op locatie van 3-sterren Art Burgos Hotel?
Ja, u kunt uw auto achterlaten in een openbare parkeergelegenheid in de buurt van 3-sterren Art Burgos Hotel.
Wat zijn de aanbevolen eetgelegenheden tijdens het verblijf in dit 3-sterren pension?
Dit 3-sterren pension heeft geen restaurants, maar gasten kunnen dineren in Casa Ojeda en Pecaditos binnen 6-minuut lopen van de accommodatie.
Hoe laat kan ik het vroegste en het laatste bij dit hotel in Burgo uitchecken?
U kunt van 12:00 tot en met 12:00 uit dit hotel in Burgo uitchecken.
Hoeveel kost het om bij Art Burgos Hotel te logeren?
De prijzen van Art Burgos Hotel beginnen op €47.
Welke betaalmethoden zijn er beschikbaar in Art Burgos Hotel hotel?
Bij Art Burgos Hotel hotel kunnen gasten betalen met contant geld, American Express en Visa en andere betaalwijzen.
Welke voorzieningen worden aangeboden in de kamers van Art Burgos Hotel?
Art Burgos Hotel omvat een flatscreen TV met satellietzenders in sommige kamers.
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer